Zieleń / Green

środa, lutego 16, 2011 3 Comments A+ a-

Witam wszystkich :). Dzisiaj wzorek z zieleni. Jako lakier podkładowy użyłam CO3 Essence dwie warstwy. Dodałam kruszoną muszle, cyrkonie łezki i płaskie kółka.

Hi All. :) Today I have nails with green pattern. I used Essence C03 – two layers. I added crushed shell, zirconium-teardrop and green, flat circles.


Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

3 comments

Write comments
16 lutego 2011 15:24 delete

Wiosną powiało super kolor lakieru :)

Reply
avatar
Paznokciara
AUTHOR
20 lutego 2011 12:02 delete

fajny kolor, fajne ozdoby, słowem bardzo fajne zdobienie ;)
Pozdrawiam i zapraszam do mnie na my-nails-world.blog.onet.pl

Reply
avatar
ela-k
AUTHOR
20 lutego 2011 21:00 delete

Dwa dni temu kupiłam lakier o bardzo podobnym kolorze :) Jest super :D
Zdobionko oryginalne ;) U mnie również nowość, zapraszam

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com