H&M Peppermint Fusion with new pattern

piątek, kwietnia 15, 2011 1 Comments A+ a-

Witam :)
Troszkę mi przykro, że nie dodaję tak często nowych notek. Mam nadzieję, że już niedługo się to zmieni :). Liczę, że razem z pięknym słoneczkiem wzmocnią mi się paznokcie. Bazą dzisiejszego pomysłu jest lakier, który już znacie H&M Peppermint Fusion. Wzorek wykonany za pomocą igły.

Hi everyone :)
I'm really sorry that I write so rarely. I hope that soon I will change it :). The base of my today's idea is H&M Peppermint Fusion ( you know it, because I have written about it on February ). Pattern made of a needle.

Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

1 comments:

Write comments
ela-k
AUTHOR
24 kwietnia 2011 13:15 delete

Śliczny ten lakier :) Bardzo mi się podoba :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com