Jak wykonać zawieszkę z modeliny? część 2

piątek, lipca 29, 2011 2 Comments A+ a-

Wybór modeliny zależny jest oczywiście od dostępnych środków pieniężnych. Na różnych forach internetowych przeczytałam, iż najlepsza jest firma FIMO (zarówno pod względem gamy kolorystycznej, jak i jakości ). Sama nie miałam jeszcze możliwości wypróbowania jakiegoś produktu tej marki.
Moja zawieszka została wykonana z modeliny kupionej w zwykłym hipermarkecie. Pudełko zawierało sześć podstawowych kolorów. Inspiracja do mojej ozdoby była strona: LINK
Starałam się w pełni odwzorować pomysł autora. To jest pierwsza rzecz jaką wykonałam z modeliny.

Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

2 comments

Write comments
jjjustii
AUTHOR
31 lipca 2011 21:53 delete

Świetny jest ten kocur, pierwszy raz a wyszło jak najbardziej profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla zdolności:)

Reply
avatar
Kamila
AUTHOR
29 kwietnia 2012 12:48 delete

ładnie Ci to wyszło. :)

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com