Lovely

czwartek, stycznia 26, 2012 2 Comments A+ a-

Hej :) Dzisiejszy wzorek wykonałam na paznokciach mojej mamy. Jako bazę użyłam granatowy lakier firmy Lovely. Wzorek rozmazałam zwykła igłą do szycia.


Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

2 comments

Write comments
Yasinisi
AUTHOR
28 stycznia 2012 16:39 delete

Bardzo ładnie wyszło..

Sama próbowałam kiedyś zrobić taką pajęczą sień ale kiepsko mi to wyszło.. Chyba muszę poćwiczyć bo efekt na pazurkach jest bardzo ciekawy.. :)

Ps. Dziękuję za miły komentarz :)

Reply
avatar
angees
AUTHOR
28 stycznia 2012 22:53 delete

Świetnie to wygląda ;) Jeszcze przy tym motylku^^ :)

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com