Biel

sobota, lutego 18, 2012 3 Comments A+ a-

Witajcie :) Bazą do dzisiejszego wzorku był zwykły biały lakier, który używam także przy malowaniu french'a. W rogu umieściłam po trzy cyrkonie w kolorze: perły, czerni i czerwieni, dodałam akcent zrobiony srebrnym linerem.
Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

3 comments

Write comments
angees
AUTHOR
18 lutego 2012 17:48 delete

Piękny mani ;) Świetnie się wszystko komponuje:)

Reply
avatar
Katsuumi
AUTHOR
21 lutego 2012 11:16 delete

Są śliczne! Hmm biały lakier mam tylko do frenchu, ale sprawie sobie i normalny :) fajnie wyglada ;) Pozdrawiam i zapraszam do mnie jeśli masz ochotę ;)

Reply
avatar
Justine
AUTHOR
20 czerwca 2012 22:29 delete

Piękne paznokcie i super pomysł:) Dołączam do obserwatorów i zapraszam do mnie na http://zpazurkiem.blogspot.com/ :)

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com