Promocje w SEPHORA

sobota, czerwca 23, 2012 2 Comments A+ a-

Zdjęcie pochodzi ze strony link

Szał wyprzedaży ogarnął także Sephorę. Tylko do jutra produkty do pielęgnacji słonecznej i włosów możemy kupić o 25% taniej. A do 1 lipca na produkty do kąpieli jest rabat 70%. 

Jestem miłośniczką "Sephorowych" produktów do kąpieli, więc dla mnie to istny raj :). Relacja z moich zakupów już wkrótce.Zdjęcie pochodzi ze strony link

Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

2 comments

Write comments
24 czerwca 2012 11:03 delete

oo, może się wybiorę;)

Reply
avatar
22 grudnia 2016 21:24 delete Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com