Konkursowe mani część 1

środa, lipca 18, 2012 7 Comments A+ a-

Ostatnio na blogu Kosmetyczne ewalucje organizowany był konkurs na wakacyjny manicure. Nagrodę sponsorowała firma Urodomiania. Konkursu nie wygrałam, ale chociaż miałam fajną zabawę  przy tworzeniu wzorków :). Wysłałam trzy prace, a teraz w kolejnych postach będę prezentować je Wam na blogu.

Pierwszy mój pomysł był taki, by wycieniować zachód słońca i czarnym lakierem namalować coś w rodzaju palmy (gdy robiłam wzorek jeszcze nie miałam farbek akrylowych, a szkoda, bo o wiele lepiej by mi się malowało ).

Bardzo podobny wzorek, wręcz bliźniaka możecie zobaczyć na blogu Z pazurkiem! . Akurat w danym momencie miałyśmy bardzo podobną wyobraźnię z Justine :).

Aby wykonać manicure potrzebowałam taki oto arsenał lakierów:


Kilka minut zabawy z zakręcaniem i odkręcaniem lakierów oraz gąbką i wyszło to:


"Czyste" skórki trochę odstraszały, więc patyczek kosmetyczny zanurzyłam w acetonie, szybko przeleciałam boki i dalej paznokcie prezentowały się tak:


Potem wzięłam do ręki pędzelek z dosyć cienką końcówką i kartkę papieru. Jedna próba na papierze..

...i przyszedł czas na pazurki:


Potem tylko utwardzacz i efekt końcowy prezentował się:Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

7 comments

Write comments
lady_
AUTHOR
18 lipca 2012 16:53 delete

ślicznie to wyszło:)

Reply
avatar
Zaczaarowana
AUTHOR
18 lipca 2012 19:43 delete

Ładne zdobienie :)

Reply
avatar
Kamila
AUTHOR
18 lipca 2012 20:36 delete

podoba mi się. :)

Reply
avatar
jjjustii
AUTHOR
18 lipca 2012 21:38 delete

Świetnie wyszło, palma wyszła idealnie.

Reply
avatar
19 lipca 2012 22:40 delete

WOW, tyle kolorów do jednego mani! :)

Reply
avatar
Sylwia
AUTHOR
21 lipca 2012 15:37 delete

jakie śliczne! :D

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com