wtorek, października 09, 2012 3 Comments A+ a-

Nie wiem dlaczego nagle wyświetla się liczba 105 obserwatorów..mimo, że jest ich 100. Kinga Świderska jest 100 obserwatorką - napisz mi proszę w komentarzu swój mail, żebym mogła się z Tobą skontaktować.

Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

3 comments

Write comments
9 października 2012 20:48 delete

Aj szkoda, w takim razie ja jestem sto pierwsza :D

Reply
avatar
Oliwka
AUTHOR
9 października 2012 21:35 delete

U mnie już od dłuższego czasu licznik źle wskazuje ;/
Mam 75, a pokazuje 78 .. trochę to denerwujące, ale nie wiem co z tym zrobić :(

Reply
avatar
Kamila
AUTHOR
11 października 2012 15:39 delete

Licznik źle pokazuje wtedy, gdy ktoś doda nas do obserwowanych, a później przestaje obserwować - blogger tych osób nie usuwa z licznika.

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com