Zostań 100 obserwatorem bloga!

wtorek, października 09, 2012 4 Comments A+ a-

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Na mojej twarzy pojawił się ogromny uśmiech, gdy dziś wchodząc na blog ujrzałam:

to...


...i to:
Jest mi niezmiernie miło, że aż 99 osób zdecydowało się na zostanie obserwatorem mojego bloga. Przekroczenie pierwszej setki będzie dla mnie wielkim docenieniem za pracę, jaką wkładam w zdobienia i tworzenie bloga.

Pragnę zaznaczyć, że 100 obserwator zostanie "szczęśliwcem", gdyż dostanie ode mnie drobny prezent-niespodziankę.

Aby otrzymać prezent-niespodziankę trzeba spełnić 2 warunki:
1. Zostać setnym publicznym obserwatorem mojego bloga
2. Napisać komentarz "Jestem 100 obserwatorem" + podać mail pod którymś z postów na moim blogu

Jeżeli okaże się, że przez przypadek kilka osób zostanie w tym samym czasie setnym publicznym obserwatorem, będzie liczył się czas wyświetlenia komentarza z informacją o tym ( zwycięży osoba z wcześniejszym czasem dodania komentarza).

Mam jednak ogromną prośbę...Podejdźcie do tej sprawy uczciwie. Nie obserwujcie mojego bloga na siłę..Niech będzie to osoba, której mój blog się spodoba i nie zrezygnuje z obserwowania tuż po otrzymaniu prezentu.


Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

4 comments

Write comments

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com