Błękit ciepłego nieba

środa, listopada 14, 2012 9 Comments A+ a-


Tak, jak obiecałam w poniedziałkowym poście, dzisiaj na moim blogu zagości błękit. Lakier firmy Claire's bez numerka w kolorze czystego, letniego nieba.


Ze wszystkich lakierów Claire's, które posiadam w swojej kolekcji, z tego lakieru jestem najbardziej zadowolona. Pierwszy raz lakier tej firmy doskonale pokrył płytkę i nie zostawił żadnych bruzd, czy nierówności. Krycie po dwóch warstwach, niestety pędzelek bardzo cieniutki, dlatego malowanie szerszych płytek niż moja może być męczące. Paznokcie malowałam w niedzielę z samego rana i na razie lakier się trzyma.
Cześć, jestem Kinga - autorka dwóch blogów. Jeden w 100% kobiecy o tematyce paznokciowej: www.callais-nails.blogspot.com. Na blogu znajdziesz między innymi zdobienia wykonane na moich naturalnych paznokciach oraz recenzje lakierów i ozdób do paznokci. Jest to mój najstarszy blog, który niestety nie prowadzę dość regularnie. Blog traktuję jako początek mojej blogowej przygody i pamiętnik ze zdobieniami, dlatego zdecydowałam się na pozostawienie go nadal aktywnego w sieci. Drugi blog jest połączeniem portalu internetowego i osobistego bloga. Znajdziesz go pod adresem: www.smartlifestyle.pl. Strona prowadząca jest na bieżąco i zawiera różnorodną tematykę (podróże, kulinaria, kosmetyki, motywacja, psychologiczne ciekawostki itp.)

9 comments

Write comments
jjjustii
AUTHOR
14 listopada 2012 15:17 delete

Niebiański kolorek;)

Reply
avatar
Patrycja
AUTHOR
14 listopada 2012 15:47 delete

Świetny odcień :)

Reply
avatar
Lusia
AUTHOR
14 listopada 2012 16:13 delete

ładny kolorek bardzo. Taki spokojny:)

Reply
avatar
Kruszynka
AUTHOR
14 listopada 2012 19:10 delete

Bardzo mi się podoba ten kolor :)

Reply
avatar
Esti
AUTHOR
14 listopada 2012 21:45 delete

Piękny ten błękit !!:)

Reply
avatar

Dziękuję za każdy komentarz :)

Na wszelkie pytania odpowiem pod postem. Zapraszam także do korespondencji mailowej na callais.blog@gmail.com